Uluslararası Hukuki Çözümler

Uluslararası ticaretin baş döndürücü bir hızla geliştiği ve değiştiği iş hayatında uluslararası hukuki ihtiyaçların karşılanması zaruret haline gelmiştir. Korkmaz Hukuk Bürosu uluslararası tecrübesi ve 15’i aşkın ülkede kurmuş olduğu ilişki ve iletişim ağı sayesinde yurtdışında yer alan stratejik ülke ve bölgelerde de müvekkillerine hukuki destek sağlayabilmektedir.

Takımımızdaki avukatların hemen hepsi kariyerlerinin bir bölümünü yurtdışında eğitim görerek ve çalışarak geçirmiştir. Bu tecrübe, çok uluslu ve yabancı müvekkillerimizin Türkiye’deki hukuki ihtiyaçlarını etkin bir şekilde karşılamamızda önemli bir rol oynamaktadır. Benzer şekilde, diğer ülkelerdeki hukuk büroları ile kurmuş olduğumuz ilişkiler sayesinde Türk şirketlerinin yurtdışındaki işlerine de destek verebilmekteyiz.

Korkmaz Hukuk Bürosu’nun uluslararası tecrübeleri arasında Türkmenistan, İsrail, Romanya, Hollanda, İsviçre, Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Libya, Suudi Arabistan, Ürdün, Rusya, Azerbaycan, Suriye, İran ve Irak’ta bulunan proje ve işlemlerin yanı sıra Türkiye’de hayata geçirilmiş yabancı unsurlu ve uluslararası nitelikli pek çok proje ve hukuki işlem de yer almaktadır.