Hukuki/Yasal Uyarı

Mutlu Korkmaz Hukuk Bürosu’nun (kısaca “Mutlu Korkmaz”) web sitesine (kısaca “Site”) yapmış olduğunuz bu ziyaret ve tarafımıza bu Site vasıtasıyla gönderebileceğiniz bilgiler aşağıda yer alan kullanım şartlarına tabidir:

Sitede bulunan bilgi, belge ve öğeler Türkiye Barolar Birliği Avukatlık Meslek İlkeleri’ne ve Türkiye Barolar Birliği’nce hazırlanan Reklam Yasağı Yönetmeliği kurallarına uygun olarak düzenlenmiştir. Bu Sitede yayımlanan bilgiler reklam amacına yönelik değildir, hiç bir durumda okuyucular için hukuki tavsiye niteliği taşımamaktadır.

Sitede yer alan bilgi ve belgeler Mutlu Korkmaz tarafından genel bilgilendirme amacıyla hazırlanmış olup, bu bilgiler hukuki tavsiye veya hukuki danışmanlık yerine geçecek şekilde yorumlanmamalıdır. Burada veya varsa bağlantı verilen Sitelerde yer alan bilgilerin doğru ve güncel olmamasından dolayı Mutlu Korkmaz ortakları ve çalışanları herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Güncel ve doğru bilgilerin sürekli ve hızlı bir şekilde değişiyor olması sebebiyle Sitede yer alan bilgilere göre hareket etmeden önce okuyucuların Sitede yer alan bilgi ve haberlerin doğruluğunu araştırmaları önemle tavsiye olunur. Sitede yer alan bilgilerin güncel olduğu garanti edilmemektedir.

Sitede yer alan bilgiler ile avukat-müvekkil ilişkisi kurulması amaçlanmamıştır. Tarafınız ile Mutlu Korkmaz arasında akdedilmiş yazılı bir sözleşme olmadıkça, Site aracılığı ile tarafımıza gönderilen bilgiler, belgeler ve elektronik postalar Mutlu Korkmaz tarafından hukuk hizmet verileceğine dair herhangi bir kabul veya taahhüt anlamına gelmez.

Sitede sunulan bütün bilgi, belge ve öğelerin mülkiyeti ve kullanım hakkı Mutlu Korkmaz’a aittir. Sitenin tasarımı ve içerisinde yer alan bilgi, belge ve işaretlere ilişkin her türlü haklar, fikri mülkiyet hakları da dâhil olmak üzere Mutlu Korkmaz’a ait olup, Mutlu Korkmaz ortaklarının her birinin önceden yazılı onayı alınmaksızın hiçbir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve kullanılamaz.

– Bu sitede bulunan bilgilerin tamamı sadece kişisel ve gayri ticari amaçlarla erişime açılmıştır. Ziyaretçiler bilgilerin yanlış olduğunu veya kendilerinin bu bilgiler sebebiyle bir zarara uğradıklarını iddia edemezler. Sitede yer alan bilgi ve belgelerin kullanımı sonucunda doğabilecek her tür zarardan kullanıcı sorumludur.

– Bu sitenin ziyaret edilmesi, sitede yer alan bilgilere erişimin sağlanması, site aracılığı ile tarafımıza bilgi veya belge gönderilmesi avukat-müvekkil ilişkisi oluşturmaz.

– Siteye bağlantı oluşturmak, site sahibinin yazılı izni olmadıkça kesinlikle yasaktır.

– Sitede yer alan hiçbir görüş, yazılı ya da görsel materyal site sahibinin yazılı izni olmadıkça kullanılamaz, çoğaltılamaz ve yayınlanamaz.

– Bu sitede yer alan bilgiler, Türkiye Barolar Birliği’nin ilgili düzenlemeleri uyarınca reklam, teklif, hukuki öneri veya danışmanlık teşkil etmez. Bu internet sitesindeki bilgiler Türkiye Barolar Birliği’nin Meslek Kurallarına sıkı sıkıya bağlı ve özellikle reklam yasağına uygun şekilde tasarlanmaya çalışılmıştır. Bu site, reklam veya iş geliştirme ve benzeri amaçlar ile kullanılamaz.

– Bu internet sitesinde paylaşılan bilgiler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiçbir bilgi hukuki tavsiye niteliğinde değildir.

– Bu siteyi ziyaret edenler, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.